Neohodnoceno

Wella Professionals Perm Curl It Mild Trvalá 75ml

Skladem
Kód: 6561
Značka: Wella
98 Kč 80,99 Kč bez DPH
Kategorie: Vlasová kosmetika

Wella Professionals Perm Curl It Mild Trvalá 75ml

 Perm Curl it Mild je přípravek pro přirozené trvalé tvarování barvených a jemných vlasů s technologií Flexi Protect. Pro maximální dlouhodobé zvlnění.

Aplikace:

  • Po natočení vlasů na natáčky můžete začít s aplikací lotionu. Směs rovnoměrně nanášejte na všechny natáčky. Postupujte od šíje k temenu hlavy. Nanášení je nejjednodušší když tryskou aplikační lahve přejedete po každé natáčce tam a zpět.
  • Doba působení pro barvené, melírované a zesvětlené vlasy je 6-10 min. Pro přírodní nebarvené a nepoddajné vlasy je 30-35 min.
  • Po uplynutí doby působení a po dosažení požadovaného zvlnění, důkladně oplachujte vlasy natočené na natáčkách po dobu 2-3 min.

 Dvě varianty aplikace ustalovací emulze pro správnou neutralizaci vlasů:

  • Pomocí aplikační lahve – po opláchnutí trvalé, odlijte 100 ml ustalovací emulze do apliakční lahve a smíchejte se 400 ml teplé vody, poté rovnoměrně naneste směs na natočené vlasy.
  • Pomocí aplikační misky a houbičky - po opláchnutí trvalé, odlijte 100 ml ustalovací emulze do apliakční misky a přidejte 100 ml teplé vody, poté rovnoměrně naneste směs na natočené vlasy.

V obou případech naneste do ošetřených vlasů nejprve 2/3 vzniklé směsi a nechte 5 min. působit, poté rozviňte natáčky a pramen po prameni naneste do vlasů zbytek přípravku. Nechte působit dalších 5 min. Nakonec důkladně opláchněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: