Neohodnoceno

Woodwick Dark Poppy 31g svíčka s vůni máku, ambry a bílého dřeva

Skladem
Kód: 7471
Značka: Woodwick
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Kategorie: Woodwick

Woodwick Dark Poppy 31g svíčka s vůni máku, ambry a bílého dřeva

 

   

Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 8 hodin skutečného potěšení z vůně.

Tmavý mák. Omamná směs máku a teaku se mísí s tóny citrusového koření, ambry a dřev. 

Petite Candle, luxusně vonící drobná svíčka v plastovém kalíšku s unikátním dřevěným knotem je ideální k testovaní vůně nebo se skvěle hodí díky svým malým rozměrum na cesty a taky je to způsob, jak dodat interiéru intimní atmosféru. Malé svíčky jsou nejlepším způsobem, jak vyzkoušet vůně WoodWick® a zažít praskající knot, vyrobený z přírodního dřeva. Jsou nenahraditelné k otestování vůní, které vás zajímají, a také je můžete vzít na cesty, aby vás oblíbená vůně doprovázela všude a cítili jste se jako doma. Protože doma je tam, kde praská oheň. Svíček můžete zapálit víc - i v různých vůních - a díky hořícím plamínkům si vychutnat unikátní zážitek. Vůně svíčky a patentovaný praskající knot Pluswick® Innovation vytvoří útulnou atmosféru kdekoli.

Autentická přírodní vůně. 

Na vůni se nešetří a vosk je bohatě a rovnoměrně provoněný vonnými a esenciálními oleji. Díky tomu svíčka WoodWick hravě provoní i velké prostory stálou a autentickou přírodní vůní. 

Zvuk praskajícího dřevěného knotu. 

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný široký knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

banner_woodwick